JEN'İ KAZANMAK İÇİN REKABET EDİYORLAR!

Jennifer Aniston, iki filmindeki rol arkadaşları Gerard Butler ve Bradley Cooper tarafından paylaşılamıyor! Adı hem Cooper'la hem de Butler'la birlikte anılan ünlü yıldıza yakın olan kaynaklar, "Her ikisi de Jen'e çok fazla ilgi gösteriyor. Jen ise bu ilgiden çok hoşlanıyor" diye konuştu

Magazin

JEN'İ KAZANMAK İÇİN REKABET EDİYORLAR! Hollywood'un bekar güzellerinden Jennifer Aniston, ünlü aktörleri birbirine düşürdü! Geçtiğimiz aylarda rockçı sevgilisi John Mayer'dan ayrıldıktan sonra aşk hayatını askıya alıp kendisini işine veren Aniston, iki yeni filmiyle hayranlarıyla buluşuyor.


BİRLİKTE GEZİYORLAR
Son olarak 'He's Just Not That Into You' filmindeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Aniston, filmdeki rol arkadaşı Bradley Cooper'la olan samimiyetini set dışına da taşıdı. Filmin gördüğü ilgi sayesinde çok mutlu olan ikili, son aylarda sık sık birlikte dolaşmaya başladı. Filmin galalarına da birlikte katılan ikilinin bu samimiyeti, aralarında bir aşkın doğabileceği söylentilerini çıkardı. Öte yandan yeni filmi 'Bounty Hunter'ın da çekimlerini sürdüren ünlü aktris, bu filmdeki rol arkadaşı Gerard Butler'la da çok samimi. Her ne kadar Butler aralarında arkadaşlıktan öte bir şey olmadığını iddia etse de, set çalışanları Aniston ve Butler'ın flört ettiklerini iddia ediyor. Hatta Aniston'a yakın kaynaklar, Butler'ın Bradley Cooper'ı kıskandığını ve Aniston'la görüşmesini engellediğini dile getiriyor. Ancak Cooper'ın verdiği son röportajlarında sürekli evlilik ve aile kurma fikrinden bahsetmesi, Aniston'ın aklını çeliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: