Jennifer Aniston ilk kez konuştu!

Hollywood'un en ünlü yıldızlarından Jennifer Aniston, Justin Theroux ile ayrıldıktan sonra ilk kez konuştu.

Dünya Magazin

Jennifer Aniston ilk kez konuştu! Bir dergiye kapak olan 49 yaşındaki Jennifer Aniston, yıl başında ayrıldığı Justin Theroux ile ilgili açıklamalarda bulundu. Jennifer Aniston,“Kalbim kırık değil. Onunla kötü ayrılmadık. Kimse kapalı kapılar ardında neler olup bittiğini bilemez” dedi.

ABD'li oyuncu, çocuk yapmadığıyla ilgili gelen eleştirilere; "Her kadının dünyaya gelme amacı çocuk olmayabilir. Çocuksuz kadınlara zarar görmüş ürünler gibi davranmayı da bırakmanız gerek. 'Jen, erkekleri elinde tutamıyor', 'Jen, bencil olduğu ve kariyerine odaklandığı için çocuk yapmıyor' gibi yanlış görüşler, artık kalbimi kırmıyor. Bunlar acımasız varsayımlar. Kimse kapalı kapılar ardında ne olduğunu bilemez." şeklinde konuştu. Aniston, anne olmamasıyla ilgili ise "Belki bu dünyaya üremek için gelmemişimdir. Belki yapmam gereken başka şeyler vardır" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: