JENNIFER ANISTON ZAYIFLIĞI SAPLANTI HALİNE GETİRDİ!

Hollywood yıldızları sağlıklı yaşam, spor ve diyet konusunda resmen obsesif bir hale geldi. Bu konuya en çok kafasını takansa güzel oyuncu Jennifer Aniston!

Magazin

JENNIFER ANISTON ZAYIFLIĞI SAPLANTI HALİNE GETİRDİ! Hollywood'un sağlıklı yaşam için yola çıkan starları tam anlamıyla zayıf olma, dolayısıyla spor ve diyet yapma konusunda obsesif hale geldi. Life&Style dergisi, Jennifer Aniston'ın zayıflık saplantılı ünlüler listesinde ilk sırada yer aldığını yazdı. Dergi Aniston'ın her gün spor yaptığını, her sabah koştuğunu ve yoga derslerine devam ettiğini belirtti. Dergi 41 yaşındaki oyuncunun spor yapmasına rağmen tüm gün yumurta, tavuk, balık ve salata dışında bir şey yemediğine dikkat çekti. Uzmanlar, Aniston'ın izinden giden ünlülerin de saplantılı bir kişiliği olduğunu yazdı.

SPORSUZ GÜN GEÇİRMİYOR
Bir zamanlar haftada 3 gün spor ve yoga yapan Aniston, şimdi hafta sonu tatilinde gittiği bir otelin spor salonunda bile en az 2 saat geçiriyor. Aniston, her gün spor yapıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: