Jennifer Garner'den eski eşe destek!

Jennifer Garner, zor bir dönemden geçtiği söylenen boşanma aşamasındaki eşi Ben Affleck’i kötü gününde yalnız bırakmadı ve rehabilitasyon merkezine götürdü.

Dünya Magazin

Jennifer Garner'den eski eşe destek! Ben Affleck, iki yıllık sevgilisi Lindsay Shookus ile ayrılınca zor günler geçirmeye başladı. Boşanma aşamasındaki eşi Jennifer Garner ise Ben Affleck’e bu zor günlerinde destek olan isim oldu.

Geçtiğimiz aralık ayında rehabilitasyonunu tamamlayan 46 yaşındaki aktörün, programa yeniden başladığı iddia edildi. 10 yıllık evliliğin ardından 3 yıl önce boşanma davası açan Garner ve Affleck, geçtiğimiz gün tedavi merkezine giderken objektiflere yansıdı. Garner araç kullanırken Affleck’in arka koltukta oturması ve üzgün halde olması dikkatlerden kaçmadı. Affleck’i bu zor gününde yalnız bırakmayan Garner’ın boşanmak üzere olduğu eşine doktora görünmesi için yalvardığı ve onu evinden aldığı öğrenildi. Garner, bu hareketiyle takdir topladı. Affleck’e yakın bir kaynak ise, “Çok zor bir dönemden geçiyor” açıklamasında bulundu.

Ben Affleck ve Jennifer Garner boşanmasının iç yüzü

Ben Affleck ve Jennifer Garner boşanmasının iç yüzüBen Affleck'in eşi Jennifer Garner yürüyüşte!

Ben Affleck'in eşi Jennifer Garner yürüyüşte!

Bunlarda ilginizi çekebilir: