Jennifer Lawrence'dan olay itiraf!

ABD'li aktris Jennifer Lawrence, kendisiyle ilişkiye girdiğini, hatta Oscar ödülünü bile bu yüzden kazandığını iddia eden yapımcı Harvey Weinstein'ı yalanladı.

Magazin

Jennifer Lawrence'dan olay itiraf! Jennifer Lawrence, Hollywood'da birçok kadın oyuncuyu taciz ettiği iddia edilen Harvey Weinstein'ın açıklamaları hakkında TMZ internet sitesine konuştu.

Lawrence, "Kendisiyle yapımcı, oyuncu ilişkisi dışında hiçbir ilişkim olmadı. Kadınların ilgisini çekmek için böyle konuşuyor" dedi.

Jennifer Lawrence ile ilişkiye girdiğini söyleyerek, film festivalinde tuvalette zorla bir kadın oyuncuya tecavüz ettiği ileri sürülen Amerika film yapımcısı Harvey Weinstein hakkında soruşturma başlatıldı.

Weinstein'ın cinsel saldırısına uğradığını belirten oyuncu, bu olaydan sonra yapımcının kendisiyle bir rol üzerinde konuşmak için de ofisinde buluştuğunu söyledi. Weintein'ın orada kendisiyle zorla ilişkiye girdiğini iddia eden kadın oyuncu, karşı koymaya çalışınca Weinstein'ın kendisine "Jennifer Lawrence ile ilişkiye girdim ve şu an nerelerde olduğuna bak, Oscar bile kazandı' dediğini açıklamıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: