JENNIFER LOPEZ DİNLENMEYE ÇEKİLDİ!

Bu akşam 21:00'da Ataköy Atletizm Arena'da vereceği konserin ardından Reina'daki partiye katılacak olan Jennifer Lopez'in Les Ottomans otelde dinlenmeye çekildiği öğrenildi.

Magazin

JENNIFER LOPEZ DİNLENMEYE ÇEKİLDİ! Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, dünya turnesi kapsamında 14-16 ve 17 Kasım tarihlerinde vereceği konser için İstanbul’a geldi.

Jennifer Lopez’i taşıyan özel uçak saat 01.00’da Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali’ne iniş yaptı. Lopez burada sponsor firma yetkilileri tarafından karşılandı.

Sevgilisi dansçı Casper Smart ve eski eşi Marc Anthony'den olan ikiz çocukları Max ve Emme ile birlikte İstanbul’a gelen Lopez, daha sonra Atatürk Havalimanı’ndan ayrılarak konaklayacağı otele geçti.

Les Ottomans otelde konaklayan Jenifer Lopez'in hala uyuduğu öğrenildi. Bu gecce Ataköy Atletizm Arena'da vereceği konserin ardından Reina'da gerçekleşecek olan After Party'e katılacak olan Lopez'in yorucu gecce için dinlenmeye çekildiği öğrenildi..

21:00'da başlayacak konsere özel olarak hazırlanan Lopez için Garanti Bankası tarafından kapatılan Reina'da verilecek olan parti 23:00'da başlayacak..

magazin

Bunlarda ilginizi çekebilir: