JENNIFER LOPEZ ŞU AN NE YAPIYOR?

Konserin ardından Reina'da verilen partiye katılan Lopez, sabaha karşı otele geçti. Les Ottomans'da kalan Lopez'in hala odasından çıkmadığı ve uyuduğu öğrenildi..

Magazin

JENNIFER LOPEZ ŞU AN NE YAPIYOR? Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez Türkiye'deki ilk konserini Ataköy Atletizm Arena'da verdi. Ünlü yıldız, lazer gösterilerininde göz kamaştırdığı sahne şovlarıyla, konseri izleyen yaklaşık 11.000 hayranını büyüledi.

Güzel yıldız konserin ardından Garanti Bankası tarafından kapıtılan Reina'da Jeniffer Lopez adına verilen partiye katıldı. Sınırlı sayıda davetli ile gerçekleştirilen özel gecceye Latin yıldız, sevgilisi ve ekibi gitti.

Gecce boyunca oldukça keyifli olduğu görülen ve konserden henüz çıkmış olmasına rağmen enerjisinden bir şey kaybetmeyen Lopez, kendisine özel performans sergileyen oryantal dansçıları eşlik etti. Lopez’in sevgilisi Casper Smart, oryantallere takması için kendisine uzatılan parayı sevgilisinden çekinerek yanındaki arkadaşlarına verdi.

magazin

Bu eğlenceli ve yorucu geccenin ardından Lopez, sabaha karşı kaldığı otele geçti. Les Ottomans otelde konaklayan Lopez'in hala odasından çıkmadığı ve uyuduğu gelen bilgiler arasında. Bugün konser vermeyecek olan Lopez'in uyanmasının ardından İstanbul'u gezmesi bekleniyor..

Bunlarda ilginizi çekebilir: