JENNIFER LOPEZ TÜRKLERDEN ÖZÜR DİLEDİ...

KKTC'de bir otelin açılışı nedeniyle gerçekleşecek olan konserini iptal eden ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, yaptığı açıklamalarla tepki çekmişti. Organizatör Cüneyt Ortan'ın girişimiyle Lopez, Türk halkından özür diledi. İşte ünlü yıldızın gönderdiği özür e-postası:

Magazin

JENNIFER LOPEZ TÜRKLERDEN ÖZÜR DİLEDİ... "Benimle ilgili gelişen bu durumdan çok üzgünüm. Söz konusu açıklama bilgim ve onayım olmadan yapılmıştır. Oysaki politik konularda yorum yapmamak benim kişisel prensibimdir. Dünyanın her tarafındaki hayranlarımı seviyorum. Eğer meydana gelen bu durumdan üzülenler ve alınanlar oldu ise içtenlikle özür dilerim. Gerçekten çok üzgünüm."

Lopez, Kıbrıs Barış Harekatı'nın yıl dönümü olan 20 Temmuz'da resmi açılışı yapılacak olan Girne'deki Cratos Premium Hotel'in 24 Temmuz'daki gala gecesinde vereceği konseri, Rumlardan gelen yoğun baskı üzerine iptal etmişti.

İptal kararı ünlü şarkıcının resmi internet sitesinden yapılan açıklamayla duyurulmuştu.

Açıklamada, "Jennifer Lopez insan hakları ihlalleriyle ilişkilendirilmiş hiçbir devlet, ülke, kurum veya rejime bilerek destek vermez. Kıbrıs'taki mevcut şartları tam olarak gözden geçirdikten sonra, (ünlü şarkıcının) danışmanları programın iptal edilmesine karar verdi. Bu bölgenin politik gerçekliklerine olan duyarlılığımızı yansıtan ve ekip halinde verilen bir karardır" ifadesi kullanılmıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: