Jennifer Lopez ve Drake dudak dudağa

Dedikodular gerçek çıktı! Jennifer Lopez ve Drake ilişkilerini resmen ilan ettiler. İşte detaylar...

Dünya Magazin

Jennifer Lopez ve Drake dudak dudağa Bir süre önce Instagram hesaplarından paylaştıkları samimi fotoğraf ile tüm gözleri üzerine çeken Jennifer Lopez ve Drake çifti arasında çıkan aşk dedikoduları magazin basınının gündemine bomba gibi düştü. Rihanna ile yaşadığı aşkla konuşulan Drake, Lopez'e göz dikince hayranları tarafından taşa tutuldu.

Jennifer Lopez, Rihanna'nın büyük aşkını çaldı

Jennifer Lopez, Rihanna'nın büyük aşkını çaldıDaha önce Serena Williams ve Taylor Swift gibi isimlerle birlikte olan Drake, şimdide Jennifer Lopez ile anılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gecce objektiflere yansıyan görüntüler üzerine, ikilinin arasındaki aşk dedikoduları kesinleşti. Görüntülerde ikilinin çok samimi bir şekilde dans ettiği gözüküyor. Hatta çift dans etmekle de kalmıyor; Lopez ve Drake bu görüntülerde dudak dudağa öpüşüyor!

İşte o görüntüler;

Video yüklenemedi...Geçtiğimiz hafta Lopez'in sözcüleri, aralarında aşk dedikodusu çıkan ikili için "Birlikte zaman geçiriyorlar." ve "Yeni bir proje üzerinde çalışıyorlar." açıklamasını yaptı. İkilinin birlikte yeni bir şarkı yapacakları doğru; fakat ikili şarkıdan çok daha fazla şeyler yapıyor gibi gözüküyor! Aralarında 17 yaş fark olan ikili sosyal medyada da hayranları tarafından taşa tutuluyor!

Rihanna ve Drake yeniden mi aşk yaşıyor?

Rihanna ve Drake yeniden mi aşk yaşıyor?Daha önce Serena Williams, Taylor Swift gibi isimlerle birlikte olan Drake; son olarak Rihanna aşkı ile gündeme oturmuştu. Rihanna'nın çocukluk aşkı olduğunu söyleyen Drake, her fırsatta ünlü şarkıcıya olan aşkını gösteriyordu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: