Jet Sosyete'de Ahmet Kural göndermesi!

Gülse Birsel'in senaristliğini yaptığı ve başrolünü oynadığı Jet Sosyete dizisinin ‘kadına şiddet' sahnesi sosyal medyada gündem oldu. Dizide Sıla'ya şiddet uygulayan Ahmet Kural'a gönderme vardı

Magazin

Jet Sosyete'de Ahmet Kural göndermesi! 'Jet Sosyete'de Gülse Birsel 'in canlandırdığı Gizem karakteri yeni bir diziye başladı. Dizide rol gereği Gizem'in şiddete uğraması gerekti. Fakat Gizem buna itiraz etti. Bunun üzerine yönetmen "tamam tokat olmasın o zaman erkek başrol kadını itsin" dedi. Gizem ise yönetmene, "Yani karışıklı itiş kakış diyorsunuz, o zaman şiddet olmuyor öyle mi? Ne güzel kafalar sizin kafalar yemin ediyorum" şeklinde karşılık verdi. Bu tepki, Ahmet Kural'ın "Vurmadım, itiş kakış oldu" açıklamasını gündeme getirdi.

"BİZ BU ADAMLARA 'MAÇO' DEĞİL 'PSİKOPAT' DİYORUZ"

İtişme üzerine yıkılmayan 'Gizem' karakteri bu defa "Yıkılmadım ayaktayım. Ne hakla itiyor beni? Biz bu adamlara 'maço' değil 'psikopat' diyoruz. Neden başrolleri böyle manyak manyak yazıyorsunuz? Neden böyle adam oluyor bunlar? Kusura bakmayın düşmem, düşmeyeceğim. Hatta gidip bu adamı polise şikayet edecek, mahkemelerde sürüm sürüm süründürecek. Senaryoyu lütfen o şekilde değiştirin. Düşmeyen dik duran kadınlara hepiniz teker teker alıştıracağız" ifadelerini kullandı.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: