JİVAL PIRLANTA'DAN BAHARDA YENİ KOLEKSİYON

Mücevher sektörünün parlayan yıldızı Jival, zarif ve büyüleyici tasarımlardan oluşan ve adı “parlak ışık” anlamına gelen yeni koleksiyonu “Elina” ile her kadının pırlantaya sahip olma arzusunu gerçekleştiriyor

Magazin

JİVAL PIRLANTA'DAN BAHARDA YENİ KOLEKSİYON Her Kadının Pırlanta Hayali “Elina” ile hayat buluyor

Mücevher dünyasının lider markalarından Jival’in yepyeni koleksiyonu Elina, baharın canlılığını hissettiğimiz şu günlerde göz kamaştıran ışıltısıyla büyülüyor. Jival’in her zevke hitap eden ve parlak ışık anlamına gelen Elina Koleksiyonu pırlantadan vazgeçmeyen kadınların gözdesi oluyor. Her kadının pırlanta hayalinin Jival’in tasarım ekibi tarafından özenle işlenerek hayat bulduğu bu eşsiz koleksiyonda, günlük hayatta ve özel günlerde rahatlıkla kullanılabilecek ürünler bulmak mümkün!


Taşın zarafetle buluştuğu, özgün tasarımı ve ince işçiliğiyle dikkat çeken Jival’in Elina Koleksiyonu, pırlanta severler için birbirinden şık seçenekler sunuyor. Dairesel formlardan oluşan, baharın en güzel simgesi çiçek motifleriyle işlenmiş Elina Koleksiyonu’nda kolye, küpe ve yüzükten oluşan mini setler yer alıyor. Baharın pozitif enerjisini yansıtan Jival’in Elina Koleksiyonu kendine özen gösteren kadınların şıklığını ve zarafetini tamamlıyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: