JİVAL’İN MUHTEŞEM TASARIMI “SARAY KOLEKSİYONU” İLE KADINLAR DAHA GÖSTERİŞLİ

Magazin

JİVAL’İN MUHTEŞEM TASARIMI “SARAY KOLEKSİYONU” İLE  KADINLAR DAHA GÖSTERİŞLİ Özgün tasarımları ve kalitesiyle her zevk ve yaş grubuna özel ürünler sunan Jival, saltanatın görkemini, yeni serisi “Saray Koleksiyonu” ile günümüze taşıyor. Koleksiyon, takıda ihtişamı sevenlerin yanı sıra prensesleri andıran gelinlerin de vazgeçilmezi olmaya aday…


Mücevher dünyasının parıldayan yıldızı Jival, Osmanlı’nın ihtişamını, “Saray Koleksiyonu” sayesinde günümüz modern kadını ile buluşturmaya devam ediyor. Osmanlı görkeminden esinlenerek tasarlanan “Jival Saray Koleksiyonu”, düğün alışverişi sezonunun başladığı şu günlerde sade gelin takılarına alternatif olarak üç farklı seri halinde hanımların beğenisine sunuluyor.

Osmanlı saray işlemelerini anımsatan motiflerin kullanıldığı incili setler, antik bir görünüm kazandırılmış renkli taşlı setler, saray mimarisi ve bezeme öğelerinin zarafetini yansıtıyor. Gerdanlık, bileklik, küpe ve yüzükten oluşan setler ile 14 ayar altından yapılmış hasır ağırlıklı tasarımlardan oluşan koleksiyonda fiyatlar, 2 bin ile 3 bin 500 TL arasında değişiyor.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: