JLO'in hilali de Mekan Ödülleri'nde!

16 muhteşem yılı geride bırakıp, bu sene 17. yılına girecek olan Gecce Mekan Ödülleri için nefesler tutuldu! Tüm Türkiye ve dünyanın gözü onun üzerinde.. 20 Şubat'ta Hilton Istanbul Bomonti Hotel'de 17.si düzenlenecek olan Gecce Mekan Ödülleri, ülkemizden ve dünyadan en iyi mekanları ödüllendirmeye hazırlanıyor! Bu sene ilk kez uluslararası platformda boy gösterecek olan Gecce Mekan Ödülleri, dünyanın en iyilerini bir araya getirecek. Ve bu büyük geccede sürprizlerin de ardı arkası kesilmeyecek.

Yaşam

JLO'in hilali de Mekan Ödülleri'nde! JENNIFER LOPEZ’İN ‘HİLAL’İ DE BU GECCE DE OLACAK!


Gecce’nin logolarında yer alan ve artık “Gecce” markasıyla bütünleşen “hilal”ler bir sürprizle birlikte Gecce Mekan Ödülleri’nde yer alacak. Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez’in konserlerinde kullandığı hilal de Gecce Mekan Ödülleri’nde olacak.


Ünlü Türk tasarımcı Şafak Çak ilk olarak 2012 dünya turnesi için Jennifer Lopez’e Osmanlı tahtı tasarlamıştı. Bu tasarımdan oldukça memnun kalan JLo, bu tarihten itibaren Şafak Çak’tan verdiği her konser için bir tasarım istedi.


Şafak Çak, 7 Ocak 2016 tarihinde başlayan “All I Have” Las Vegas şovu için de Jennifer Lopez’e 5 metre yüksekliğinde bir hilal tasarladı. Bu hilal o kadar beğenildi ki tüm dünyada ses getirdi. Hal böyle olunca JLo, 2 yıldır devam eden tüm konserlerinde bu hilali kullandı. Ve şimdi bu hilal, Gecce Mekan Ödülleri’ne geliyor.


20 Şubat’ta Hilton Istanbul Bomonti Hotel'de gerçekleşecek ödül töreninin kokteyl alanında davetlilerin Instagram çekimi için Jennifer Lopez’in dünya turnesinde kullandığı hilal boy gösterecek.


Gecce’nin logolarında da yer alan ve 17 yıldır gecce markasıyla bütünleşen hilal oldukça ilgi çekecek. Sürprizlerle dolu bu gecce yine çok ses getirecek.


Video yüklenemedi...Bunlarda ilginizi çekebilir: