JO ALVES FENA YAKALANDI!

Fenerbahçe'ye yenilen Galatasaray'ın, Brezilyalı oyuncusu Jo Alves, mağlubiyet sonrası evinde sevgilisi ve arkadaşlarıyla "vur patlasın, çal oynasın" eğlenince karşısında polisi buldu.

Magazin

JO ALVES FENA YAKALANDI! Habertürk Gazetesi'nin haberine göre; Komşularının şikayeti üzerine eve gelen polisin işlem yapacağı sırada G.Saray tercümanı Mert Çetin devreye girdi.

Çetin'in ısrarları üzerine komşular şikayetinden vazgeçince Jo, geceyi karakolda geçirmekten kurtuldu.

Jo, derbi maçı sonrası Florya'daki evine geldi, sevgilisi ve arkadaşlarıyla eğlenmeye başladı. Saat 03.00'e kadar süren müzik sesleri ve gürültüler sebebiyle uyuyamayan bina sakinleri, durumu polise bildirdi.

Olay yerine gelen polis, ünlü futbolcunun kaldığı daireye çıktı. Bina sakinlerinin şikayeti üzerine polis, tutanak düzenledi.

"BU NASIL GALATASARAYLI?"

Jo ve arkadaşlarının ifadesine başvuran polis, işlem yaptı. Ancak sonrasında durum Florya yönetimine aktarıldı. Devreye G.Saray'ın tercümanı Mert Çetin girerek Jo'nun komşularından şikayetçi olmamalarını rica etti. Komşuları bu teklifi kabul etmedi.

Menajer Çetin, Jo'yu sabah başka bir yere yerleştireceğini 3 arkadaşını ise beraberinde Polat Otel'e götüreceği sözünü verdi. Çetin'in bu ısrarları üzerine komşular şikayetlerinden vazgeçti.

Bina sakinleri, Brezilyalı futbolcunun, Trabzon mağlubiyeti sonrasında da evde eğlendiğini belirterek Çetin'e, “Bu nasıl Galatasaraylı, bunu ne zaman göndereceksiniz?” diyerek tepki gösterdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: