JOKE CIRCUS

JOKE CIRCUS

Magazin

JOKE CIRCUS J&B START A PARTY!!!

Moda ve müzik Joke Circus'ta yeniden yaratılıyor!!!

İki efsane isim Hüseyin Karadayı,Ege Çubukçu; Sedef Çalarkan imzalı tasarımlarla bir arada.

Joke Circus'ta Disco'N Fashion partisinde!!

Joke Circus'un büyük ses getiren Joke'n Fashion partileri tüm hızıyla devam ediyor. Kaşıkçı Elması'nı stilize ederek hazırladığı sıradışı tasarımlarla dikkat çeken konsept tasarımcı Sedef Çalarkan, Hüseyin Karadayı ve Ege Çubukçu gibi iki duayen müzik adamını bir araya getiriyor.

Yaptığı tasarımlarla uluslararası düzeyde ses getiren ünlü tasarımcı Sedef Çalarkan bu özel gecede Osmanlı kültüründen esinlenerek hazırladığı "Harem'de Disco" konseptini işliyor olacak. DiscoN' Fashion gecesi için tasarladığı tişörtler, iki ünlü müzik adamının üzerinde olacak. DMC'den çıkardığı yeni re-mix albümü Fashion-U ile son günlere damgasını vuran Hüseyin Karadayı ve uzun süredir özlemini çektiğimiz Ege Çubukçu ilk kez birlikte DJ kabinine girecekler ve yapacakları back to back müzik ile hayranlarını coşturacaklar.

Ayrıca Hüseyin Karabayı, yeni albümünün yepyeni şarkılarını ilk kez o gece tanıtacak. Disco'N Fashion gecesinin bir diğer özelliği de, Karadayı'nın şarkılarını re mix'lediği Ferhat Göçer, Işın Karaca, Buziki Orhan gibi ünlülerin de partiye katılıp ona eşlik etmeleri.

Bu güne kadar ilk kez bir araya gelecek olan Karadayı ve Çubukçu, sergileyecekleri Back to Back müzik ile Joke Circus konuklarına muhteşem bir gece yaşatacaklar.

Moda ve müziğin at başı gideceği, J&B sponsorlugundaki Disco'N Fashion partisi o gece yıldızların akınına uğrayacak ve yaşatacağı sürprizlerle herkesi şaşırtacak.

15 Temmuz Perşembe gecesi Joke Circus'ta müzik ve moda yeniden yaratılacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: