Jolly Tur cemiyeti bir araya getirdi!

Jolly Tur’un ‘’Hayalinizdeki Tatil’’ temalı resim yarışmasının ödül töreni cemiyet hayatından ünlü isimlerin katılımı ile Park Bosphorus Otel’de yapıldı.

Sosyete

Jolly Tur cemiyeti bir araya getirdi! Jolly Tur’un çocukların resime ilgisini artırmak, yeteneklerini keşfetmeye yönlendirmek amacıyla bu yıl 5.’sini düzenlediği ‘’Hayalindeki Tatil’’ resim yarışmasının ödül töreni hafta sonu Park Bosphorus Otel’de gerçekleştirildi. Jolly Tur Onursal Başkanı Sinan Vardar , Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar’ın ev sahipliği yaptığı ödül töreninde çocuklar hayallerindeki tatile kavuştu. 7-12 yaş arasındaki çocuklar arasında üç kategoride düzenlenen resim yarışmasında; birinciler velisi ile birlikte eğlence diyarı Paris Disneyland’da tatile çıkma hakkı elde etti. Yarışmanın ikincileri ailesiyle Bodrum Club Blue Dreams Otel’de tatil kazanırken, üçüncü olan çocuklar ise kültür turuna çıkma şansını yakaladı. Yarışmacının dördüncülerine ise MinikA Özel Ödülü verildi.

Ödül töreninde tatil heyecanıyla keyiflenen çocuklar birbirinden eğlenceli aktiviteler ve lezzetli ikramlarla renkli bir Cumartesi günü geçirirken yetişkinler de onların coşkusuna eşlik etti.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: