Jön-tur! Kenan, Çağatay ve Kıvanç...

Türkiye’nin en yakışıklı isimlerinden Kenan İmirzalıoğlu, Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ birlikte tatil yapmayı planlıyor. Lüks bir gulet kiralayan İmirzalıoğlu, dostlarını misafir edecek. Ünlü yıldızlar, aşklarıyla birlikte Ege’nin altını üstüne getirecek.

Magazin

Jön-tur! Kenan, Çağatay ve Kıvanç... Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy önümüzdeki hafta aşklarını da yanlarına alıp mavi tura çıkacak. Ünlü oyuncular, lüks tekne sahibi olmalarına rağmen yılın yorgunluğunu bir arada atmak için gulet kiralayıp mavi tura çıkmaya karar verdi.

Başak Dizer'in Tayland tatili!

Başak Dizer'in Tayland tatili!Mavi tura eşi Sinem Kobal'la birlikte katılacak olan Kenan İmirzalıoğlu, tatil öncesinde de dostlarına jest yaptığı öğrenildi. Cömertliğiyle bilinen yakışıklı oyuncu, iddiaya göre yakın dostları Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy ile aşkı Duygu Sarışın'ın da yer alacağı mavi tur için kesenin ağzını açtı. Ünlü oyuncunun eşi ve dostlarıyla çıkacağı bir haftalık mavi tur için günlüğü 5 bin 250 euro (yaklaşık 28 bin lira) olan süper lüks bir gulet kiraladığı duyuldu.

Duygu Sarışın, Çeşme'de!

Duygu Sarışın, Çeşme'de!Başak Dizer Tatlıtuğ, eşi Kıvanç Tatlıtuğ 'Organize İşler 2' filminin çekimlerindeyken arkadaşları ve kardeşiyle birlikte Phuket'e gitmişti.

1 milyon TL'ye

1 milyon TL'ye "Hayır" dediler!Şu sıralar 'Organize İşler 2' filminin çekimlerinde olan Kıvanç Tatlıtuğ, Phuket'te tatilde olan eşinin Türkiye'ye dönmesiyle mavi tura start verecek. Hakkında uyuşturucu ticareti yapmak suçundan hapis cezası verilen Çağatay Ulusoy da aşkı Duygu Sarışın ve dostlarıyla Göcek, Fethiye ve Yunan Adaları'nı kapsayan mavi turda stres atacak. Türkiye'nin önde gelen oyuncularının güzel aşklarıyla çıkacakları mavi tur film setlerini aratmayacak. Ünlü jönlerin gazetecilere yakalanmamak için ise ıssız koyları tercih edecekleri öğrenildi.

(Kaynak: takvim.com.tr)

Sinem Kobal: Şu an evliliğimizin ve aşkın tadını çıkarıyoruz!

Sinem Kobal: Şu an evliliğimizin ve aşkın tadını çıkarıyoruz!

Bunlarda ilginizi çekebilir: