Jude Law'dan babalık itirafı!

Oyuncu Jude Law, sosyal medyadan hiçbir şey anlamadığını dile getirerek, ''Sosyal medyanın insan ilişkilerini zayıflatan bir şey olduğunu söyleyen, sıkıcı babayım'' dedi.

Dünya Magazin

Jude Law'dan babalık itirafı! Şu sıralar "Fantastik Canavarlar: Grindelwald Suçları" filmiyle seyirci karşısına çıkan Jude Law, babalık ve sosyal medya hakkında itiraflarda bulundu. Law, "Bu jenerasyonun konuştuğu ortak dil sosyal medya... Bense hiçbir şey anlamıyorum. Akşam yemeğinin sonunda sosyal medyanın insan ilişkilerini zayıflatan bir şey olduğunu söyleyen, sıkıcı babayım. İnsanların düzeltilmiş, çeşitli filtrelerden geçmiş fotolarına bakmak hiç ilgimi çekmiyor. Ayrıca merak da ediyorum sosyal medya ile bu çeşit ilişkiye nasıl vakit buluyorlar" dedi.

En büyük çocuğu 22 yaşında olan ve 5 çocuğu bulunan 45 yaşındaki İngiliz aktör, "25 yıl önce birileri size 5 çocuğunuz olacağını söyleseydi ne derdiniz?" sorusuna, ''İlk tepkim 'mümkün değil' olurdu. Sonra büyük ihtimalle gülerdim, sonra da kabullenirdim 'neden olmasın?' derdim" cevabını verdi.

Law, sözlerine şu şekilde devam etti: "Ben içinde olduğum zamanı yaşıyorum. Cesaretlendirilmek, teşvik edilmek istiyorum'' diyen Jude Law, ''Artistik merakımın doğru olduğunu, geçerli olduğunu görmek istiyorum ve bu merakımı harekete geçirmek istiyorum. Beklemektense kovalamak, araştırmak istiyorum. Sanırım öyle bir menajer olurdum"
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: