Juliette Has a Gun'dan yepyeni bir koku!

Juliette Has a Gun, yeni kokusu Anyway ile sezona iddiali bir giriş yapıyor! Narenciye ile odunsu yeşil çiçeklerin bir karması olan Anyway, berrak ve eşsiz.”

Diğer Haberler

Juliette Has a Gun'dan yepyeni bir koku! Nina Ricci’nin torunu ve aynı zamanda da iddialı bir burun olan Romano Ricci, Anyway’in tasarlanma sürecini şöyle özetliyor; “Sadeliği arıyordum... Ne çok karmaşık ne de aşırı heybetli olacak bir parfüm. Gün boyu taşımaktan yorulmayacağım, lezzetli bir şey.”

Gerçekten de, günümüzün çok kodlu parfüm dünyasına bugüne kadar kazandırdığı diğer tüm parfümler gibi, özgün, cesur ve yenilikçi bir ürün daha kazandıran Romano Ricci, hafiflik olarak tanımlanan sonsuz olguda bir dönüm noktası oluşturmuş.


Son derece basit ve özgün bir formül üzerine çalışan Ricci, on beş farklı bileşeni harmanlayarak elde ettiği formülde, baskın nota olarak portakal çiçeği, yeşil kireç özü, yasemin, misk, ve vazgeçilmezi olan Ambroxan®’a yer vermiş.

Tanıdık, bildik hatta uzak anonim bir kokuyu çağrıştıran Anyway ’in feminen dokunuşunun altında yatan ince maskülenlik ise yine Juliette Has a Gun’ın imzasını taşıyor.

Ülkemizde yalnızca exclusive satış noktaları olan BEYMEN ZORLU CENTER ve KAVAKLIDERE’de satışına başlanan Anyway‘e ilerleyen günlerde beymen.com aracılığıyla da ulaşmak mümkün olacak.

Fiyat Bilgisi: 100 ml, 362 TL

Bunlarda ilginizi çekebilir: