JULİO IGLESİAS'IN HAREMİ

TÜRKİYE´ye konserler vermek için gelen dünyaca ünlü şarkıcı Julio Iglesias, İzmir´in Çeşme İlçesi´nde beraberindeki güzellerle deniz ve güneş keyfi yaptı.

Magazin

JULİO IGLESİAS'IN HAREMİ Julio Iglesias geçen cumartesi günü Bodrum´dan Çeşme´ye geldi ve otele yerleşti. Aynı günün akşamında Çeşme´de konser veren sanatçı daha sonra bir gününü de kendine ayırdı.


Konakladığı otelin iskelesi özel olarak sanatçı ve grubuna kapatıldı.


Otel plajında kendisine özel olarak tahsis edilen iskelede 10'a yakın kızla gün boyu güneşlenen ve denize giren Iglesias'a farklı milletlerden kız arkadaşları tarafından masajlar da yapıldı. Özellikle ayağındaki kronik rahatsızlığı nedeniyle ünlü şarkıcının sağ ayağına özel masaj yapıldı.


Iglesias'ın mönüsü ise tamamen taze deniz ürünlerinden seçildi.


Belirli bir yaştan sonra enerji desteği verdiği herkesçe bilinen istiridye, midye, jumbo karides, kalamar gibi pek çok deniz ürününü iştahla yiyen ünlü starın zindeliğinde yiyeceklerinin de katkısı olduğunu belirtildi.


Bu arada sanatçının Ilıca Hotel konuklarına da jest yaparak, tümünü konserine davet ettiği belirtildi.


Iglesias Çeşme´den ayrılarak Antalya´ya geçecek ve Antalya´da konser verecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: