Jumbo, Almanya'dan ödülle döndü!

Zamansız tasarımları ile birçok kez dünya çapında ödüllendirilen Jumbo, German Design Awards 2020’de Mükemmel Ürün Tasarımı kategorisinin kazananı oldu.

Yaşam

Jumbo, Almanya'dan ödülle döndü! 1966 yılında Avrupa’da aldığı ödül ile “kendi alanında uluslararası bir tasarım yarışmasında ödül kazanan ilk Türk markası” ünvanına sahip olan Jumbo, 72 yıldır tasarımları ile dünya çapında beğeni kazanıyor. Mutfak ve sofralarda kaliteli ve zamansız tasarım çizgisini koruyan Jumbo, dünyaca ünlü markaların yarıştığı German Design Awards 2020’de kazandığı ödül ile, başarısını uluslararası platformda yeniden tescillemiş oldu.

Estetiği ve fonksiyonelliği bir arada sofralara taşıyan Jumbo, “Başarıyı görünür kılan ödül” sloganıyla her yıl, yenilikçi tasarım ve öncü fikirlerin değerlendirildiği “German Design Awards 2020”de “Mükemmel Ürün Tasarımı” ödülünü kazanan marka oldu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: