Jumbo yeni koleksiyonuyla Hostech by TUSİD Fuarı’nda…

23. Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı, CNR Expo Yeşilköy’de kapılarını açtı. Türkiye’de faaliyet gösteren üretici firmaların ürünlerini ihracat pazarlarına sunabilmeleri adına ciddi bir fırsat yaratan fuar, sektörün öncü markalarını ağırlıyor. En yeni ürünlerini kullanıcılar ile buluşturan Jumbo, 160 metrekarelik stant alanıyla fuarda yer alıyor.

Yaşam

Jumbo yeni koleksiyonuyla Hostech by TUSİD Fuarı’nda… Türkiye’de faaliyet gösteren otel, restoran, hazır yemek ve fast food firmalarının sektördeki son eğilimlerini ve ürünlerini sergileyebilmelerini sağlayan Hostech by TUSİD Fuar’ını, 60 ülkeden 80 bin profesyonel alıcının ziyaret etmesi planlanıyor. Geliştirdiği ürünleriyle Türkiye pazarında başarılı çalışmalara imza atan Jumbo, 2019 kreasyonunu katılımcıların beğenisine sunuyor.


Yenilikçi ürünler, Hostech by TUSİD fuarında görücüye çıkıyor

Endüstriyel mutfak sektöründe Türkiye üçüncü sırada yer alıyor. 13 milyar TL’lik pazar büyüklüğüne sahip olan pazarın, yüzde 15 artış ile 15 milyar TL’ye ulaşması hedefleniyor. Sektörünün öncü markası Jumbo, Hostech by TUSİD fuarında ilk kez inci koleksiyonunu görücüye çıkarıyor. İhracat hedeflerinin genişletilmesine büyük önem veren Jumbo, Nero serisi ürünlerini de fuar kapsamında tanıtıyor.


Jumbo Hakkında:

Jumbo, Çemberlitaş’ta küçük bir atölyede kuruldu. Sadece en doğal malzemeleri kullanarak zamansız tasarımlar yaratan Jumbo, yıllar içinde yeniliğe ve yaratıcılığa olan inancı ile büyüdü ve en güvenilir markalar arasına girmeyi başardı. Çelik, porselen, cam ve taşa hayat veren ince işçilik ve 120’den fazla endüstriyel tasarımla Türkiye ve dünya çapında sayısız ödül kazandı. Jumbo, kaliteden ödün vermeyen ve seçimlerinde fark yaratmak isteyenlerin ihtiyaçlarına cevap veriyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: