Jumbo'dan 'Babalar Günü'ne seçkin hediyeler...

Jumbo, 'Babalar Günü' için çok özel hediye seçenekleri sunuyor...

Yaşam

Jumbo'dan 'Babalar Günü'ne seçkin hediyeler... Sevgisi eşsiz, yeri doldurulamayan babalar için kullanışlı hediye seçenekleri sunan Jumbo, Espresso fincanları ile kahve keyfine keyif katıyor.Babaların hayatını kolaylaştırcak, her aradıklarında hemen yanı başlarında bulmak istedikleri Jumbo Tirbüşon Set ve buz kovası da ideal hediye seçenekleri arasında bulunuyor.


Jumbo, yeni lezzetler denemeyi üstelik de bunları kendisi keşfedip hazırlamayı seven babalar için hediye olarak Damascus soyma bıçağını öneriyor. Katlanarak dövülen çelik plakaların birbirine kaynaştırılması ile oluşan Damascus bıçakları, normal bıçaklara göre çok daha sağlam ve esnek bir yapıya sahip. Keskinliğini uzun süre koruyan Damascus, karpit bantları sayesinde bükülmelere ve eğilmelere karşı da daha fazla dayanıklı.


Jumbo’nun koyu renk mugları babaların vereceği bir kahve molasında onlara eşlik edebilecek yegane seçim olabilir. Koyu renk mug 107-c, Koyu renk mug 126c, Koyu renk mug 128c ve Koyu renk mug 107d şık tasarımları ve kullanım rahatlığı ile iddialı bir armağan…

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: