Jumbo’dan bayram sofralarına neşe katacak ürünler!

Zamana meydan okuyan tasarımlarıyla yeniliklerin öncüsü Jumbo, Kurban Bayramı’nda sofralara lezzet katacak yemeklerin başlangıcı oluyor. Jumbo’nun kes tatlandır pişir konseptine özel hazırladığı Jumbo Chef Bıçak, Jumbo Damascus Bıçak, Jumbo Flame Tencere Seti ve Jumbo Stick Standlı Tuz Karabiber Değirmeni ile bayram yemeklerinde çeşitlilik artıyor.

Yaşam

Jumbo’dan bayram sofralarına neşe katacak ürünler! Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla et ve sebze yemekleri sofralardaki yerini almaya hazırlanıyor. Zamansız ve kaliteli tasarımlarıyla kullanıcılarının rahatını düşünen Jumbo, kes tatlandır ve pişir konseptli ürünlerini mutfağın baş tacı yapıyor.

Mutfağın yeni yardımcıları


Yemek hazırlayanlar için kaliteli bir doğrama aracı büyük önem taşıyor. Etleri kolayca kesebilmek, sebzeleri istenilen kalınlıkta ve şekilde doğramak mutfağın şefleri için vazgeçilmez. Jumbo Chef 20 cm uzunluğuyla sebzeleri istenilen ölçüde keserken, Jumbo Damascus ise özel damascus çeliği ve 16 cm ebatıyla etlerin istenilen incelikte kesilmesini sağlıyor. Yemeğin lezzetinin ince kıyılmış sebze olduğu bilen şefler, Jumbo bıçak serileriyle bayram sofralarını coşturuyor.

Tatlandır ve ‘Ateşin Mucizesi’nde pişir


Bayram sofralarının sohbetine eşlik edecek leziz yemekleri hazırlamak için Jumbo Flame tencere seti yetiyor. Jumbo Stick Standlı Tuz Karabiber Değirmeni ile tatlandırılan yemekler, ‘Ateşin Mucizesi’ Flame serisiyle birleşiyor ve bayram sofralarının tadı da değişiyor.


Flame serisi tencerelerin sırrı, ona hayat veren ve 5 farklı katmandan oluşan benzersiz tasarımında yatıyor. Jumbo’nun akıllı tencere serisi iletkenliği artıran malzemeleri sayesinde ısıyı tüm yüzeylere eşit dağıtıyor. Flame tencerede pişen yemekler hem daha sağlıklı ve lezzetli olurken, hem de enerji tasarrufu sağlıyor. Sade çizgisiyle fark yaratan seri, ateşi mutfak sanatlarına dönüştürmek isteyenlerin tercihi oluyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: