Jumbo'dan Sonbaharı altın ve toprak ihtişamı ile karşılama!

Zamansız tasarımlarıyla mutfak ve sofralara zarafet katan Jumbo, sonbahara özel hazırladığı altın, toprak ve kiremit alt tonlarıyla güz sunumlarını renklendiriyor.

Yaşam

Jumbo'dan Sonbaharı altın ve toprak ihtişamı ile karşılama! Sonbaharın gelmesiyle sofralarda daha sofistike ve toprak alt tonları tercih edilmeye başlanıyor. Altın detaylarıyla doğadan ve mitolojiden yansımalarla ihtişamlı Daphne, topraktan ilham alan Terra, mutfağa enerji katacak Pumpkin tencereler ve tamamlayıcı 5100 çatal bıçak kaşık seti, sonbaharın serinleyen havasında yardımcımız french press ile düdüklü tencereler bu güz evleri Jumbo farkıyla sarıyor.

Toprağın ve bakırın ahengi: Terra


Porselene hayat veren tasarımlarıyla kalitenin adresi Jumbo, toprağı ve bakırı harmanladığı Terra serisiyle sonbahar sofralarına doku katıyor. Terra serisi kupa, fincan seti, tabak, servis tabakları, kâseler ve daha fazlasını sonbahar kokan koleksiyonunda sunuyor. Sofralarda doğayı yansıtan parçalarla sonbaharın serin havası evlere taşınıyor.

Altın detaylarıyla mitoloji sofralarda ışıldıyor: DaphneDoğanın sonbahara geçişini gösteren ağaçlar altın ile buluşarak detaylarda beliriyor. Jumbo Daphne serisinde mitolojinin gizemli karakterini Defne ağacının ahengiyle buluşturuyor. Daphne serisi tabak, katlı servis tabağı, pasta standı, yemek takımı, çay kahve seti ile sonbaharın sofralarına eşlik ediyor.

Tamamlayıcı ürünler


Sonbahar sofralarının yardımcıları olan tencereler Jumbo ile renkli. Pumpkin döküm tencereler mutfaklara farklı tarzı ve enerjisiyle renk katarken, lezzetli yemeklerin kaynağı oluyor. Vakti olmayanlar için Jumbo düdüklü tencereler birer kahramana dönüşüyor. Jumbo 5100 çatal kaşık bıçak seti sofralarınızın tamamlayıcısı oluyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: