Jumbo'ya bir ödül daha!

Estetik ve fonksiyonelliği bir arada sofralara taşıyan Jumbo tasarımları, Türkiye’nin en iyi tasarımlarının yarıştığı Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri’nde “İyi Tasarım Ödülü”nün sahibi oldu.

Yaşam

Jumbo'ya bir ödül daha! 72 yıldır kaliteli ve zamansız tasarım çizgisine sadık kalarak ürettiği ürünleri ile sektörde benzersiz bir yer edinen Jumbo, ulusal ve uluslararası alanda kazandığı ödüller ile başarısını taçlandırmaya devam ediyor. Endüstriye yön veren tasarım projelerinin sektörel bazda değerlendirildiği Design Turkey 2019’da, Jumbo’nun zamansız tasarımları ödüllendirildi.

T.C. Ticaret Bakanlığı (TB), Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu (ETMK) işbirliğiyle, Turquallity ® Programı dâhilinde hayata geçirilen Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri’nde Jumbo “Quartz Çatal Kaşık Bıçak” koleksiyonu, alanında uzman Türk ve yabancı isimlerin yer aldığı jüri tarafından “İyi Tasarım Ödülü”ne layık görüldü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: