Justin Bieber ile Hailey Baldwin evlendi mi?

Düyaca ünlü genç şarkıcı Justin Bieber, model sevgilisi Hailey Baldwin'le birlikte kahvaltıya gittikleri yerde hayranlarının ısrarlı sorularına dayanamayarak evlendiklerini itiraf etti.

Dünya Magazin

Justin Bieber ile Hailey Baldwin evlendi mi? ABD'nin Los Angeles kentinde kahvaltıya giden Justin Bieber ve Hailey Baldwin, hayranlarıyla karşılaşınca evlilik sorularından kaçamadı. Daha önce iddiaları sosyal medya hesabından yalanlayan çiftten Justin Bieber, resmi olarak evlenip evlenmedikleri yönündeki sorulara daha fazla dayanamadı ve 'Evet' yanıtı verdi.

Hayranlarıyla sohbet eden Bieber, Hailey Baldwin'le inişler ve çıkışlar yaşadıklarını dile getirdi. Kanadalı şarkıcı ayrıca, Hailey Baldwin'in her zaman kendisine destek olan bir melek olduğunu da söylemeyi ihmal etmedi. 21 yaşındaki güzel modelin bu konuşmalar sırasında sohbete hiç bir şekilde dahil olmadığı dikkatlerden kaçmadı.

Hailey Baldwin ile Justin Bieber evlendi mi?

Hailey Baldwin ile Justin Bieber evlendi mi?Ünlü çift yeni evlerine taşınıyor!

Ünlü çift yeni evlerine taşınıyor!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: