"Justin Bieber tam bir cani!"

Justin Bieber maymununu kaderine terketti, Veterinerler eleştirdi; "maymunu uçağa koymak caniliktir"

Dünya Magazin

"Justin Bieber tam bir cani!" Genç pop yıldızı Justin Bieber, Almanya’daki konserine giderken yanına Mally adlı maymunu alınca başı yine belaya girmişti ve maymunla ilgili gerekli belgelerin eksik olması nedeniyle Mally, karantinaya alınmıştı. Şimdi 14 haftalık bebek maymun Mally sahibi Bieber’ın evrakları toparlayıp onu karantinadan almasını bekliyor. Fakat Bieber ve menejeri bu olaydan sonra dünya turuna devam ettiler. Ünlü şarkıcı kafeste tutulan maymununun sağlığı ile ilgili hiçbir iletişimde bulunmadı.

Bieber bu davranışı nedeniyle veterinerlerin eleştiri hedefi haline geldi. Veterinerlere göre Bieber’ın maymununu uçağına alması ve daha sonra ilgilenmemesi tam bir canilik örneği. Veterinerler 14 aylık bebek maymunun şuan alışık olmadığı bir ortamda olduğundan oldukça ürkmüş olduğunu ve bu kadar küçük maymunların annesinden bu kadar erken ayrılmaması gerektiğini söylediler.

Ayrıca hayvanların ünlülerin oyuncağı olmadığını vurgulayan veterinerler bebek maymunun 10 gün dünya turnesine çıkartılmasının insanlık dışı bir hareket olduğunu ve hangi hayvanseverin böyle bir şeye izin verebileceğini sordular?


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: