Justin Bieber ve Selena Gomez aşkını tek geccelik aşk bitirdi!

Dünya basını bomba gibi bir iddia ile sarsıldı. Biber ve Gomez aşkının perde arakası çok konuşulacak. İşte detaylar...

Dünya Magazin

Justin Bieber ve Selena Gomez aşkını tek geccelik aşk bitirdi! 4 yıl boyunca dolu dizgin bir aşk yaşayarak magazin basınının gündeminden hiç düşmeyen ünlü çift Justin Biber ve Selena Gomez 2017 yılında yollarını sessiz sakin ayırmıştı. O dönemde ayrılık sebeplerini kimsenin anlamadığı çift bugünlerde bomba gibi bir iddia ile yeniden gündeme geldi.

Justin Bieber'ın yeni sevgilisi

Justin Bieber'ın yeni sevgilisi2014 yılında yollarını ayırdıktan sonra, Gomez uzun bir süre psikolojik tedavi görmüş ve ayrılık acısını atlatamamıştı. Gomez ile ilişkisine son verdikten sonra Bieber ise bir çok kısa süreli aşklar yaşamış ve yaşadığı bu aşklarla gündeme oturmuştu. Bieber son olarak 17 yaşındaki Sofia Richie aşkı ile gündeme gelmişti. Sevgilisiyle bir çok fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Bieber, eski sevgilisi Gomez'den tepki almış ve sonunda sosyal medya hesabını kapatmıştı.

Justin Bieber eski aşkını sinirlendirdi

Justin Bieber eski aşkını sinirlendirdiEski sevgililerin bir türlü açığa çıkmayan ve netlik kazanmayan ayrılık nedenlerini Instagram üzerinden birbirlerine yaptıkları eleştiriler ele verdi. Bieber, Instagram hesabı üzerinden Gomez'e "Evet seninle Zayn arasında olanları unuttum. Aldatıldım." yorumunu yazdı. Bunun üzerine 4 yıllık ilişkinin ihanet yüzünden bittiği anlaşıldı; Gomez, Bieber ile aşak yaşadığı süre içinde Zayn Malik ile tek geccelik yaşadığı aşk yüzünden terk edildi!

Bunlarda ilginizi çekebilir: