JUSTİN'DEN KOPAMIYOR

Ayrıldığı kişiye ikinci bir şans vermediğini söyleyen Drew Barrymore, tekrar eski sevgilisiyle...

Magazin

JUSTİN'DEN KOPAMIYOR Daha önce, sevgilileriyle bir küsüp bir barışmayı hiç sevmediğini ve ayrıldığı kişiye ikinci bir şans vermediğini söyleyen Drew Barrymore, son günlerde bu sözlerinin tam aksi yönde davranıyor.

Geçtiğimiz yıl temmuz ayında, bir yıldır birlikte olduğu sevgilisi Justin Long'tan ayrılan güzel oyuncunun, son günlerde eski sevgilisiyle yeniden içli dışlı olduğu söyleniyor. Her yerde birlikte görülen ikilinin sürekli güldükleri ve ellerini birbirlerinin üzerinden ayıramadıkları da dedikodular arasında.

AYRILIK ONLARA İYİ GELMİŞ
14 Aralık'ta filmi 'Grey Gardens'ın New York'taki galasında, gazetecilerin sorusu üzerine 'Justin'e tapıyorum' diyen Barrymore'un, eski sevgilisiyle tekrar ilgilenmeye, birlikte rol aldıkları 'He's Just Not That Into You' filminin galasında karşılaştıktan sonra başladığı belirtiliyor. Bir yakınlarının açıklamasına göre, henüz resmi olarak birlikteliklerini açıklamayan ikiliye ayrı kaldıkları süre çok yaramış.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: