Kaan Tangöze de konuştu!

Eski eşi Seçkin Piriler'i dövdüğü iddia edilen Kaan Tangöze iddialara cevap verdi. Yazılı bir açıklama yapan şarkıcı, "Eski eşimi darp ettiğime dair çıkan haberlerin hiçbiri gerçeği doğru yansıtmamaktadır" dedi. Tangöze ayrıca, Piriler hakkında hukuki süreci başlattığını duyurdu.

Magazin

Kaan Tangöze de konuştu! Seçkin Piriler, dün gecce Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği’ne giderek 2016 yılında boşandığı, Duman grubunun solisti Kaan Tangöze’den şiddet gördüğünü iddia ederek şikayetçi oldu. Piriler, ifadesinin ardından sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Kağıthane Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Mankenin çocuklarının babasından şiddet gördüğü iddiası ile karakolda şikayetçi olduğu ve hastaneden de darp raporu aldığı öğrenildi.

Bu olayın basına yansımasının ardından eski eşini dövdüğü iddia edilen Kaan Tangöze de bir açıklama bulundu. Tangöze yazılı açıklamasında şu satırlara yer verdi:

"Dün akşamdan itibaren basın ve sosyal medyada eski eşimi darp ettiğime dair çıkan haberlerin hiçbiri gerçeği doğru yansıtmamaktadır. Bu karalama ve akıl almaz iftira karşısında, ben de kendisi hakkında hukuki süreci başlatmış bulunuyorum. Detaylı bilgilendirme avukatım Hatice Özlem Bakırcı tarafından kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Saygılarımla
Kaan Tangöze"
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: