Kaan Tangöze kesenin ağzını açtı!

Kaan Tangöze, doğum günü yaklaşan hamile sevgilisi Kıvılcım Ural’a, hem bebek hem de yeni yaş hediyesi olarak bir cip satın almaya karar verdi.

Magazin

Kaan Tangöze kesenin ağzını açtı! Duman Grubu’nun başarılı solisti Kaan Tangöze, yeni doğacak bebeği için sevgilisi Kıvılcım Ural'ın üstüne titriyor. Akşam Life'ın haberine göre; Ünlü rockçı uğruna Seçkin Piriler’le evliliğini bitirdiği Ural’ın hem yaklaşan doğum günü hem de bebek hediyesi için araba arayışına girdi. Uzun süredir cip isteyen Ural, İstanbul’daki galericileri dolaşmaya başladı.

Sevgilisini bir an olsun yalnız bırakmayan Tangöze ise bu arayışta sevgilisine eşlik ediyor. Kıvılcım Ural’ın yakın çevresine henüz istediği bir cip modelini bulamadığı için dert yakındığı öğrenilirken, Kaan Tangöze’nin ise sevgilisinin bu isteği için kesenin ağzını açacağı öne sürüldü.

Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural bakın ne zaman evleniyor?

Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural bakın ne zaman evleniyor?Bebek göründü! Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural bakın ne kararı aldı?
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: