Kaan Tangöze, Seçkin Piriler'e ateş püskürdü!

Geçen akşam 5 aylık hamile sevgilisi Kıvılcım Ural'la dünyaevine giren Kaan Tangöze, nafaka artışı için başvuran eski eşi Seçkin Piriler’e ateş püskürdü.

Magazin

Kaan Tangöze, Seçkin Piriler'e ateş püskürdü! İki çocuğuyla ilgili şahsi ilişki günlerinin değiştirilmesi için dava açan Duman grubu solisti Kaan Tangöze'ye, eski eşi Seçkin Piriler de nafakanın artırılması için dava açtı.

Avukatı Zafer Ender Gür aracılığıyla Aile Mahkemesi'ne yaptığı başvuruda, çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamanın zorlaştığını iddia eden Seçkin Piriler, yoksulluk nafakasının 3 bin liradan 7 bin liraya, iki çocuğu için verilen 2 bin liralık iştirak nafakasının da 4 bin liraya yükseltilmesini istedi.

Kaan Tangöze ile Kıvılcım Ural evlendi!

Kaan Tangöze ile Kıvılcım Ural evlendi!
'BENİ TACİZ ETMEK İÇİN BU DAVAYI AÇTI'

Bu talebine avukatı Benyamin Poluman aracılığıyla yanıt veren veren Kaan Tangöze ise, "Tanınmış bir manken olan davacı yoksul olmadığı gibi, yoksulluk nafakasına da ihtiyacı yoktur. 3 bin liralık yoksulluk nafakası kaldırılsın. Tanınan bir müzisyen sanatçı olmam, sömürülmemi gerektirmediği gibi, hakkın kötüye kullanılmasıdır. Yeniden evlendim, bir çocuğum daha olacak. İşte bu nedenle beni taciz için bu davayı açtı" dedi.

Kaan Tangöze'ye evlilik konusunda sessiz!

Kaan Tangöze'ye evlilik konusunda sessiz!EVLENDİLER

Eski eşi Seçkin Piriler'den olaylı bir şekilde boşanan Tangöze, 5 aylık hamile sevgilisi Kıvılcım Ural ile dün akşam evlendi.

Kaan Tangöze'den flaş hamle!

Kaan Tangöze'den flaş hamle!HIÇKIRA HIÇKIRA AĞLADI

Öte yandan Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programının haberine göre, Seçkin Piriler düğün haberini aldığında Nişantaşı'ndaydı. Eski manken sokaklarda hıçkıra hıçkıra ağladı. (Kaynak: posta.com.tr)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: