Kaan Urgancıoğlu'na Peter Webber'dan sürpriz teklif!

Star TV'de iki sezon ekrana gelen ve final yapan "Kara Sevda" dizisinde canlandırdığı Emir Kozcuoğlu karakteriyle hafızalara kazınan Kaan Urgancıoğlu, İngiliz yönetmen Peter Webber'dan teklif aldı.

Magazin

Kaan Urgancıoğlu'na Peter Webber'dan sürpriz teklif! Son olarak 'Kara Sevda' dizisinde canlandırdığı 'Emir Kozcuoğlu' karakteriyle kariyerindeki yükselişini sürdüren Kaan Urgancıoğlu, dünyaya açılıyor.

İki sezon süren dizinin ardından bir süre iş yapmayıp dinlenmeyi seçen oyuncuya dünyaca ünlü İngiliz yönetmen Peter Webber'dan teklif geldi. İnci Küpeli Kız, Hannibal Doğuyor ve İmparator filmlerini yöneten Webber, geçen günlerde İstanbul'a geldi ve Kaan Urgancıoğlu ile tanıştı. Yakışıklı oyuncuyla çalışmayı çok isteyen Peter Webber, keyifli geçen görüşmeyi sosyal medya sayfasından da paylaştı. Buluşmada ikiliye Gizem Oğuz ve oyuncu Gönül Nagiyeva da eşlik etti. İstanbul'a ve Türk kahvesinin lezzetine hayran kalan İngiliz yönetmen, Kaan Urgancıoğlu'na anlattığı yeni projesinin senaryosunu gönderecek.

Senaryoyu okuduktan sonra kararını verecek olan Urgancıoğlu, ünlü yönetmenle baharda İstanbul'da tekrar bir araya gelmek için sözleşti.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: medyatava.com

Bunlarda ilginizi çekebilir: