Kaan Yıldırım anne ve babasını neden sildi? Açıkladı...

Bir süredir ünlü şarkıcı Hadise ile aşk yaşayan Kaan Yıldırım, annesi ve babasını Instagram hesabından takip etmeyi bıraktı. Hadise ile yakın zamanda evleneceği iddia edilen Kaan Yıldırım'ın anne ve babasını neden sildiği merak konusu oldu.

Magazin

Kaan Yıldırım anne ve babasını neden sildi? Açıkladı... Ünlü şarkıcı Hadise'yle aşk yaşayan Kaan Yıldırım'ın önceki akşam anne ve babasını sosyal medya üzerinden takipten çıkarması olay olmuştu. Kaan Yıldırım'ın Hadise yüzünden ailesiyle arasının açıldığı iddia edilmiş ve ailenin Hadise'yi gelin olarak istemediği öne sürülmüştü.

Kaan Yıldırım'ın ailesi Hadise'yi istemiyor mu?

Bu iddiaların ardından Kaan Yıldırım sosyal medya üzerinden yeni bir açıklama yaptı ve ailesini neden takipten çıkardığını açıkladı.

"Ailem benim her şeyimdir, herkesin olduğu gibi… Onları takipten çıkarmamın tek nedeni onların özelini kurma içgüdüsüydü. Yanlış yorumlanmasını istemem.

En kısa zamanda ailelerimizle birlikte geçireceğimiz sağlıklı günlere kavuşmak dileğiyle."

Hadise’nin yüzünü güldüren aşk!

Hadise’nin yüzünü güldüren aşk!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: