Bu iş artık kabak tadı verdi!

Gerçekten bu iş kabak tadı verdi! Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın başrollerini üstleneceği diziden bahsediyoruz. Neredeyse bir yıldır bu işi konuşuyoruz. Ama boşu boşuna!

Magazin

Bu iş artık kabak tadı verdi! Onlarca kez senaryo yazılıp, çizildi! İsmi şu olacak, senaryo bu olacak bu sefer her şey okey dendi! Ama sonuç kocaman bir sıfır. Hayır anlamadığımız bunlar neyin peşinde?

Yeryüzünün ilk dizisi filan mı çekiliyor? Amerika yeniden mi keşfediliyor? Anlamak imkansız!

Dizinin en son senaristi 'Ezel', '20 dakika' ve 'Uçurum'u yazan Kerem Deren'di. Ancak ünlü senarist de kadrodan çekilmiş. Ve demiş ki: 'Murat ve Meryem'in oynayacağı artık Kod Adı ne olduğunu bilmediğim işi biz yazamayacağız. Uzun ve kötü bir süreç geçirdik. Ne yaptıysak olmadı. Hayallerimiz yapımcı yönetmen ve kanalın istekleriyle buluşmadı. Arkadaşlarımın yolu açık olsun.'

Buyurun buradan yakın! Geçen sezon ekrana gelecek dizinin düştüğü duruma bakın!

Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım olmayan ve aksiliklerle dolu bir iş için neden hala isimlerinin kullanılmasına izin veriyor?
Bu bir PR’sa tamam o da yapıldı ve bitti. Yeteri kadar isimler geçti, gündemde kalındı! Eeee, şimdi ki dert ne?
Yeni sezon başladı; ortada hala ne dizi var, ne senaryo var, ne de başlayan çekimler!

Üç sezon daha olmayan bir iş için mi koşturacaklar yani!

Bizce çok saçma!

Bu iş toptan rafa kalkmalı ve konu acilen kapatılmalı!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: