KAÇAMAK PAHALIYA PATLAYACAK!

Ünlü aktör ve yönetmen Mel Gibson'ın 28 yıllık eşi Robyn Gibson, ünlü aktöre kendisini aldattığı gerekçesiyle boşanma davası açtı...

Magazin

KAÇAMAK PAHALIYA PATLAYACAK! Mel Gibson geçtiğimiz günlerde Kosta Rika'da, sahilde esmer bir kadınla öpüşürken görüntülenmişti. Bu fotoğrafları basında gören Gibson'ın eşi Robyn Gibson, olay sonrasında boşanma davası açmaya karar verdi.

SERVET ALACAK

Robyn Gibson Los Angeles Yüksek Mahkemesi'nde açtığı davada, 'çözülemeyecek farklılıklar' gerekçesiyle, 1980 yılında yaptıkları evliliğe son verilmesini istedi. Yedi çocukları olan Gibsonlar, yaptıkları ortak açıklamada özel hayatlarının gizliliğine saygı gösterilmesini istediler. Robyn Gibson, yetişkin olmayan tek çocukları, 10 yaşındaki Tom'un velayetinin hem kendisinde hem de eşinde olmasını istedi. Boşanma davasının sonucunda Robyn Gibson'ın eşinin yaklaşık bin 280 milyon dolarlık servetinin yarısını alabileceği söyleniyor. Ünlü aktör, davada kendisini temsil etmesi için Britney Spears, Angelina Jolie ve Kiefer Sutherland gibi isimlerin de avukatlığını yapan Laura Wasser'ı tuttu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: