Kaderimin Yazıldığı Gün'ün 27. bölümünde neler oldu? - İzle

Başrollerinde Özcan Deniz, Hatice Şendil ve Begüm Kütük'ün rol aldığı 'Kaderimin Yazıldığı Gün' dizisi 27. bölümüyle ekranlara geldi.

Dizi Galeri

Kaderimin Yazıldığı Gün'ün 27. bölümünde neler oldu? - İzle Star TV ekranlarında Salı akşamları yayınalanan Kaderimin Yazıldığı Gün'ün son bölümünde;

Kerem’in kendisini öldürtmek istediğini öğrenen Kahraman ise şoktadır. Konakta büyük bir sessizlik hakimken Elif’in çığlıklarını kimse duymaz. Doğum ne yazık ki başlamıştır. Kahraman eve gelir ve karısını baygın bulur, apar topar hastaneye gelirler.

Öte yandan Meryem Kahraman’ın katili bulduğunu öğrenir. Kahraman ablasına Kerem’in kendini öldürtmek istediğini söyleyemez. Meryem ise Elif’i suçlamaktadır. Ona acı çektirmeye yemin eder.

Toprak bebek dünyaya gelir. Elif ve Kahraman çok mutludur. Defne ve Meryem ise onlara bu mutluluğu fazla yaşatmamaya kararlıdırlar. İşbirliği yaptığı gazeteci, Yakup’un başına dert olur. Yine para ister. Karı koca bundan kurtulmanın planlarını yaparlar.

Bu arada Defne İbrahim’e resti çeker. İbrahim için de Elif’i ortadan kaldırmanın vakti gelmiştir. Maksut hapisten çıkmanın yolunu bulmuştur. Elif’in doğum yaptığını öğrenir ama Kahraman’la evlendiği haberi onu deli eder... Elif’e bir çift lafı olacaktır. Bir müddet için Hatay’a gitmeye karar veren Meryem, planını yapmıştır. Gitmeden önce hastaneye uğrayacaktır. Oğlunun kanını yerde bırakmamaya yeminlidir çünkü.
KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN'ÜN 27. BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: