Kadife etekler nasıl kombinlenir?

Kışın vazgeçilmez kumaşı olan kadife, bu sene eteklerde başta olmak üzere pek çok parçada karşımıza çıkıyor. Peki kadife eteği nasıl giyeriz ve nelerle daha doğru sonucu alabiliriz? İşte detaylar...

Kadın

Kadife etekler nasıl kombinlenir? Kadife etek kullanımı kışın vazgeçilmez parçalarındandır. Eteğinizi seçerken dikkat edeceğiniz en önemli unsur ise kendi fiziğinizi tanımanızdır. Eğer kısa boylu bir kadınsanız, uzun geniş kesim bir etek sizi olduğundan kısa gösterebilir. Bu nedenle kısa, mevlana tipi yüksek bel etekler size daha uygun olacaktır. Veya zayıfsanız balık model yüksek bel bir etek fiziğinizi daha şekilli gösterecektir. Kısacası en önemli kural, kendi fiziğinize göre bir model seçmeniz.

Öte yandan kadife eteklerinizi kısa belinize oturan kadife yüksek bel eteğinizin altına uzun çorap ve topuklu bir bot seçebilirsiniz. Eteğinizin altına giyeceğiniz çorap, boyunuzu daha uzun ve bacaklarınızı daha sıkı gösterecektir. Ayrıca dönemin modası olan çorap çizmeler de harika kombinler oluşturmanızı sağlayabilir.

Bunlarda ilginizi çekebilir: