'Kadifeden Hikayeler' defilesi ayakta alkışlandı!

İstanbul Kültür Üniversitesi(İKÜ) İşletmecilik Meslek Yüksek Okulu Moda Tasarım Programı öğrencileri üç aylık emeklerini geçtiğimiz günlerde düzenlenen’ kadifeden Hikayeler’ temalı defileyle izleyenlerin beğenisine sundu.

Kadın

'Kadifeden Hikayeler' defilesi ayakta alkışlandı! Koreografisini ünlü koreograf Asil Çağıl’ın yaptığı defilede Sema Şimşek, Tuğçe Sarıkaya, Zeliha Çal, Yağmur Ayaz, Sanem Balcı, Gözde Coşkun, Gamze Balım, Seviye İkbal Tulgar, Olga Fabi ve Marina Federenko gibi ünlü modeller podyuma çıktı.Moda ve Hazır Giyim Federasyonu ve Epengle Kadife işbirliği ile düzenlenen muhteşem defile izleyenlerce ayakta alkışlandı.Genç modacılar, CAN Dostu Organ Bağışına Evet Platformu yararına düzenledikleri defilede sergilenen tasarımlarında Türk Edebiyatının ünlü eserlerinden yola çıkarak geçmiş ve günümüz edebiyatı arasında bağ kurmaya çalışıp; ilham aldıkları söz, öykü ve şiirlere , kadifeden kumaşlarla hayat verdiler.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: