Kadın dizisine Tokyo'dan ödül!

Salı günlerinin reyting rekortmeni dizisi “Kadın”a Tokyo’dan ödül geldi.

Dizi Galeri

Kadın dizisine Tokyo'dan ödül! FOX’ta yayınlanan, MEDYAPIM ve MF Yapım’ın ortak projesi olan “Kadın” dizisi, Tokyo Drama Ödülleri’nde “En İyi Yabancı Drama” ödülüne layık görüldü.

Tokyo’da düzenlenen törende, MEDYAPIM Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Aksoy ve MF Yapım Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Bayhan, “En İyi Yabancı Drama” ödülünü, dizinin orijinali “Woman”ın çocuk oyuncuları Suzuki Rio (Nisan karakteri) ve Takahashi Rai (Doruk karakteri)’nin elinden aldı.


Japon Yayıncılar Birliği Başkanı Yoshio Okuba törende yaptığı konuşmada: “Bütün kazananları kutluyorum. Bu ödülün gelecekte başka olağanüstü diziler yaratmanız konusunda sizleri teşvik edeceğini ümit ediyorum. Bu yıl Türkiye’den bir dizi “En İyi Yabancı Drama” ödülünü kazandı. Türkiye, ABD’den sonra dünyanın en büyük dizi ihratacatçısı konumunda ve bu konuda onlardan öğreneceğimiz çok şey var” dedi.

“Kadın” dizisinin sevilen oyuncuları bu başarılarını sette kutladı, ödül ile hatıra fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.Öte yandan izleyenlerin büyük bir ilgiyle takip ettiği Kadın dizisi, Magazin Gazetecileri Derneği tarafından da geçtiğimiz aylarda ödüle layık görülmüş, 23.Altın Objektif Ödülleri’nde En İyi Drama Dizisi seçilmişti. Dizi, başarısını bir kez daha kanıtlamış oldu.


Kadın dizisi alt etti!

Kadın dizisi alt etti!Kadın dizisinde şok ayrılık!

Kadın dizisinde şok ayrılık!

Bunlarda ilginizi çekebilir: