Kadın dizisinin izleyicisi isyan etti!

Fox Tv'de Salı akşamları izleyici ile buluşan Kadın dizisi, yarın akşam 32. bölümüyle sezon finali yapacak.

Dizi Galeri

Kadın dizisinin izleyicisi isyan etti! Fox TV'de Salı akşamları yayınlanan Kadın dizisinin bir haftalık arasında 2-3 tanıtım izleyiciye sunulurdu. Ancak 32. sezon finali bölümü için sadece bir fragman yayınlandı.

Başrollerinde Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar'ın yer aldığı dizinin izleyicileri, sosyal medyada fragman verilmemesine isyan ediyorlar.

Yayınlanan tanıtıma, Sarp ile Doruk’un karşılaştığı anlar damga vurmuştu. Şimdi dizinin müdavimlerinin en büyük merakı, bu sahnenin sezonun final sahnesi olup olmadığı.

Ekran başındakiler, sosyal medyada yaptıkları yorumlarda, sabırsızlıkla beklenen sahnenin tanıtımda yer almasıyla, daha önce de yaşandığı gibi bu sahnenin, dizinin içinde değil tam da son sahnesi olduğu görüşünde.

Yarın akşamı sabırsızlıkla bekleyen izleyicilerin kanısı bu yönde ama yeni tanıtımın şu ana kadar yayınlanmamış olması da dikkat çekiyor. Kadın dizisinin sezon finalinde Enver’in durumu merak konusuyken, Bahar ve Sarp’ın karşılaşıp karşılaşmayacağı da merak ediliyor.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: