Kadın final kararı aldı! Başka diziye transfer oldu!

Kadın dizisi 4 Şubat Salı akşamı final yapacak. Dizinin Arif'i Feyyaz Duman da ekrana ara vermeden Baraj dizisinin kadrosuna katılarak çekimlere başlayacak.

Dizi Galeri

Kadın final kararı aldı! Başka diziye transfer oldu! Fox TV'de ekrana gelen Kadın dizisi 3 sezondur oldukça yüksek reytingler alarak kanalın yüzünü güldürüyor. Dizinin yeni sezonunda ayrılıklar yaşanmıştı. Başrol oyuncuları Caner Cindoruk ile Bennu Yıldırımlar diziye veda etmişti. Kadın ayrılıkların ardından senaryonun tıkandığı yönünde eleştiriler almaya başlamıştı.

'Kadın' dizisinden sevenlerini üzen haber!

'Kadın' dizisinden sevenlerini üzen haber!Her ne kadar reytinglerinde bir düşüş olmasa da dizi için final kararı alındı. Kadın, 4 Şubat Salı akşamı ise 81. yeni bölümüyle final yaparak ekranlara veda edecek.

'Kadın'dan ayrıldı, yeni bir diziye geçti!

'Kadın'dan ayrıldı, yeni bir diziye geçti!Bu kararın ardından Kadın'ın Arif'i Feyyaz Duman da ekrana ara vermeden hemen başka bir diziyle anlaşmaya vardı. Tarık Akan ile Türkan Şoray'ın başrollerinde olduğu Baraj filminin dizi versiyonuna Feyyaz Duman da dahil oldu. 4 bölüm sonra final yapması beklenen Kadın dizisinin ardından Feyyaz Duman, "Baraj"da Nazım rolünü üstlenecek.

Bunlarda ilginizi çekebilir: