KADIN SAVCININ GAZABINA UĞRADIM

Akkaya ile davalık olan Mehmet Yıldırım geçen haftaki son duruşmada kadın savcının gazabına uğradığını iddia etti.

Magazin

KADIN SAVCININ GAZABINA UĞRADIM Deniz Akaya ile 6 yıldır süren 'Ahlaksız Teklif' davası nedeniyle sık sık gündeme gelen işadamı Mehmet Yıldırım geçen haftaki son duruşmada kadın savcının gazabına uğradığını iddia etti.

ÖNCEKİ SAVCI ERKEKTİ

İTO eski Başkanı Yıldırım, manken Deniz Akkaya'nın söylediği iddia edilen, "Bir işadamı 1 haftalık ilişki karşılığında 300 bin dolar teklif etti" sözlerine, "İşadamı ekonomiyi de bilir, piyasa fiyatlarını da. Kimseye değerinden fazla para vermez" yanıtını vermişti.

Mahkeme, erkek savcının, "Düşünce açıklamasıdır" talebi doğrultusunda Yıldırım'ı beraat ettirmişti. Yıldırım daha sonra Akkaya'yı kastederek, "Gerekirse onun değeri için bilirkişi isterim" dedi. Ünlü manken bunun üzerine ikinci bir dava açtı. Bu kez kadın savcı Yıldırım hakkında "Basın yoluyla hakaret suçundan cezalandırılsın" talebinde bulundu. İşadamı, Akkaya'ya hakaretten ceza alabilir.

BİLİRKİŞİ TALEBİ

Mehmet Yıldırım, bilirkişi talebini Akkaya için değil, TV'lerde konuyla ilgili yayınlanan röportajların dökümü için istediğini iddia ederek şunları söyledi: "Biraz kadın savcının gazabına uğradık gibi görüyorum. Nihayet o da bir hukukçu, doğru kararı vereceğine inanıyorum."
(BUGÜN)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: