Kadının en etkili makyajı gülümsemesi

Gülüşü güzel ya da çirkin olsun bir kadının hiç fark etmez. Gülen insandan daha iyi görünen ve güzel hissedeni bulamazsınız.

Kadın

Kadının en etkili makyajı gülümsemesi Erkekler surat asan, hep mutsuz görünen, memnuniyetsiz ve hoşnut olmayan bayanlarla bir gün bile bir arada kalsalar bunalırlar. Surat asmak insanı çirkinleştiren bir şey olmalı. Oysa gülmek ve hep tebessümlü bir yüz ifadesine sahip olmak kadını en çok güzelleştiren şeydir. Kırmızı bir rujun, uzun kirpiklerin önüne geçer yüzde gülücük.

Karşı cinsin bir kadında aradığın en önemli özelliktir bu. Enerjisi düşük kadınlar bu sebeple hep evrenin geri planında hissederler kendilerini. Rahatlamak lazım. Yaydığınız enerji hayatınıza yön verecektir.

Cilt bakımlarınızı ve kendinize özeni tabii ki gösterin ama unutmayın ki, kadının en güzel makyajı yüzündeki gülümsemesidir. Birçok kozmetik üründen daha değerli ve daha etkilidir. Hem sizi, hem sizinle ilişkide olanları mutlu eder. Güzel olmak bu yüzden gülümsemekle başlar. Hadi gülümse.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: