'KADINLAR DENGESİZDİR!'

Son dönemin başarılı oyuncularından Deniz Çakır, aşka ve hemcinslerine dair samimi açıklamalar yaptı.

Magazin

'KADINLAR DENGESİZDİR!' Shakespeare'in sekiz ayrı oyunundan derlenen "Aşk Sözleri" isimli tiyatro oyununda başrol oynayan Deniz Çakır, aşkın anlamını yeniden sorguladığını söyledi. Meslektaşı Nihat Alptuğ Altınkaya ise birliktelik yaşayan Deniz Çakır, rol aldığı tiyatro oyunundan sonra aşk konusunda kafasının karıştığını itiraf etti. "Aşk üzerine konuşmak artık mantıklı gelmiyor bana. Aşkın tarifi olmuyor" diyen Deniz Çakır, Shakespeare'in oyunundan sonra kendi aşk tarifini de değiştirdi ve "Neye aşk deyip neye demeyeceğimizi bilmiyorum artık" diye konuştu.

"KADINLAR DENGESİZDİR"

Hemcinslerinin aşk ilişkisindeki dengesiz davranışlarından da dem vuran Deniz Çakır, kadınları kendisinin de çözemediğini itiraf etti ve kadınların dengesiz olduklarını ilan etti. "Kadın ruhunu çok okşayınca 'Çok okşadın' der, az okşayınca da 'Az okşadın' der. Dengesizdir, kadınları ben de çözemiyorum" diye konuştu. Sevgilisi Nihat Alptuğ Altınkaya'yla birlikte görüntülendiklerinde neden konuşmadığına da açıklık getiren güzel oyuncu, "Hazırlıksız yakalanıyorum, yalandan gülümseyeceğime susuyorum daha iyi" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: