KADINLAR ONUN PEŞİNDE

Manken Ece Gürsel'in lezbiyen tekliflerle başı dertte.

Magazin

KADINLAR ONUN PEŞİNDE Gürsel, kadınlardan birçok mesaj aldığını söyledi. Yaşadığı aşklar ve iddialı açıklamalarıyla gündemden düşmeyen manken Ece Gürsel, 'Kadınlardan aşk teklifleri alıyorum. Mail adresim doldu' dedi.

Hülya Avşar ve Seray Sever arasında alevlenen lezbiyenlik tartışmasına, Ece Gürsel de katıldı. Erkeklerden çok kadınların peşinde olduğunu itiraf ederek tüm şimşekleri üzerine çeken ünlü manken, 'Aldığım tekliflere inanamıyorum. Gençlik nereye gidiyor anlamıyorum. Kadınlar, 'Gel benimle birlikte ol' diyerek adeta bana yalvarıyor' ifadesini kullandı. İnternetle arasının iyi olmasına rağmen bilgisayarın başına geçmeye cesaret edemediğini söyleyen Gürsel, 'İnternet sitemi kadınlar kilitledi. Çok rağbet gösteriyorlar' dedi. Lezbiyenlik konusunda ciddi talepler geldiğini söyleyen seksi manken, 'Kadınların ilgisi umurumda değil. Ben sapasağlam, sağlıklı bir kadınım ve Serkan isminde bir sevgilim var' diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: