Kadınlar ve indirim!

Alışverişe çıkıp para harcamayan kadın sizi harcar!

Kadın

Kadınlar ve indirim! Alışveriş krizine giren, indirim lafını duyan kadından korkulur. Akıllı, güzel ya da çirkin olmasının önemi yoktur.
Gözleri radar gibi açılır, rallideymiş gibi hızlanır, dörtlüleri yakar ve sonunda Ferrari satın almış gibi rahatlarlar.
İndirimin çekim gücü kadın için; en güçlü şebeke çekim gücünü solda sıfır bırakan bir kredi kartı çekim gücüne eş değerdir.


Kadınla alışveriş, can alışveriş olduğu günden beri erkekler ağladı. Ee ne de olsa ekonomiyi onlar yarattı, kadınlar da anasını ağlattı.


Bazı erkekler de vardır ki, alış veriş yapmaktan hep nefret ederler. Satıcı ile muhabbet etmenize sinirlenir, pazarlık etmenize ise asla müsaade etmezler. İyi de kadındır canım, çekiştire çekiştire iki pazarlık da yapmazsa nasıl çıkacak bunun tadı! Anlamazlar. Bir de üzerine oflayıp, poflayarak, hep bir şikâyet edip kararsızlığınıza kararsızlık katar, negatif enerjileri ile sizi etkiler, hiçbir şey alamamanıza yol açarak finalde mağazadan galip bir şekilde çekip giderler.
Ve sonunda sizin adınız da hiç bir şey ‘beğenmiyor’a çıkar. İşte bu sebepten artık dolabı açtığınızda hiçbir şeyiniz de yoktur(!)


Durum böyle olunca sırf birlikte alışverişten kaçmak için partnerlerin eline direkt kredi kartı verilir. Çözüm olarak da limit konulur. Ancak zekidir kadın. O limiti korur ama bir farkla… Limitini aşmadan her mağazadan yaptığı ayrı ayrı harcamalarla… Sözün özü boşuna çabalamasın kimse, indirim varsa alışveriş haktır her anneye.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: