KADINLAR YATAĞA "GÜLE GÜLE" GİDİYOR..

Magazin

KADINLAR YATAĞA "GÜLE GÜLE" GİDİYOR.. Psikologların yaptığı bir araştırma, bir kez daha kadınların komik erkeklerden hoşlandığını ortaya koydu.
Zekanın mizah duygusuyla eşdeğer olduğunu düşünen kadınlar, bu tip erkeklerin kendilerine daha fazla yarar sağlayacağını düşündüğü gibi çekiciliği de esprili olmaya bağlıyor.
Erkek profilinde neyi, nasıl sevdiğimizi artık bizden daha iyi bilen araştırmalar, yine kadınlara yön vermekten geri kalmadı ve son araştırmasında komik erkeklerin kadınlara çok daha çekici geldiğini bir kez daha haykırdı.

Komik Erkek


Her ne kadar şimdiye kadar yapılan pek çok araştırma zekanın espriyle ilgili olmadığını savunsa da, son veriler bunun tersini gösteriyor.

Northumbria Üniversitesi'nden Kristofor McCarty, 'yalnız kalpler' reklamlarının son araştırmayı doğruladığını söylüyor. Buna göre bu tip reklamlarda kadınlar, potansiyel partnerlerinde hep komik bir taraf arıyor. Kadınlar, esprili erkeklerin zeki olduğunu düşünüyor.

McCarty, kadınların ihtiyaçlarını gidermesi bakımından erkeklerin zekasının önemli rol oynadığını ve hatta cinselliği de buna bağladıklarını ifade ediyor. BBC komedyenlerinden James Corden, komik olduğu için her zaman kadınların ilgi odağı olduğunu ve bu yüzden kilolarını sorun etmediğini söylüyor. "Her zaman onlarla konuşurdum, hepsi esprilerime gülerdi. Kilomu veya fiziksel görüntümün onlar için bir önemi yoktu"

Uzmanlar, yaptıkları araştırmalarda komik erkeklerin uzun ömürlü ilişkiler için de daha güvenli olduğuna ve kadınların daha kolay güven duyduklarına değiniyor
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: