Kadınları mutlu etmek çok kolay!

İnternet ortamında kadınları mutlu edebileceğiniz şeyler sıralamasını incelediğimde çok üçkâğıt içeren listelerle karşılaştığımda gözlerim ayrıldı. Arkadaş bunlar ne numaralar! Yok onları dinliyormuş gibi yapın, yok ne derse evet deyin, yok efendim gereksiz tarihleri telefonunuza kaydedin, maç saatlerinde bilmem ne yolları deneyin falan filan. Okuduklarımdan anladım ki, başımıza uzman kesilirken siz aslında kadınları çok yanlış anlamışsınız. Hiç kimse hayatında her şeye evet diyen bir robot, ya da programlanmış taklitlerle dolu bir koca-partner dilemiyor.

Kadın

Kadınları mutlu etmek çok kolay! Sorarım size; Sevdiğinize basit de olsa bir hediye almak için o telefonların özel günlerde alarmlarının çalmasını beklemek mi gerekir? Seni seviyorum kelimesini söylemek için önce istetmek mi lazım? Dinlemek bu kadar zor mu da dinliyormuş gibi yapılmalı? Akıl vermek, akıl danışmak bu kadar külfet mi?

Ben anlamıyorum o zaman neden evleniyor, ya da birliktelik yaşıyorlar ki! Gitsin çamaşır makineleri ile evlensinler. Bulaşık makinelerini sarılıp öpsün, buzdolaplarını koklasınlar. Zira kadınlar onların sandığı gibi üç beş program kurularak çalışan bir mekanizma değil. Sevgi aşığıdır kadın, kaç yıl geçerse geçsin şefkat duyulsun, güzel sözler işitsin, sevildiğini hissetsin ister? Bu yüzünden internette kadın ne ister diye yazarak arayıp çok fazla kafa yormaya da gerek yok aslında, cevabı akılda kalacak kadar basit ve çok kolay. Alt tarafı, azıcık ilgi, güler yüz ve tatlı dil ister.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: